KURUMSAL

ÇINARLAR KERESTE

Siteler kurucularından dedemiz Ahmet ÇINAR tarafından kurulan ÇINARLAR KERESTE 1961 yılından bu yana ticaret hayatını, Kazım ÇINAR tarafından geliştirilip, İdris ÇINAR yönetiminde devam etmektedir.

Çınarlar Kereste 52 Yıldır edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile orman ürünlerinde hatrı sayılır bir yer edinmiştir. Şirketimiz kuruluşu itibariyle Türkiye'nin her bir köşesine orman ürünleri ve kereste ile hizmet vermektedir. Kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen politikası ile ticaret hayatına devam eden şirketimiz köklü aile gelenekleriyle ÇINAR gibi dayanıklı ve sağlam bir şekilde iş hayatına 3. nesil ile devam etmektedir. Şirketimiz her geçen gün teknoloji ve politikalarıyla kendini yenileyerek en iyi hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Çınarlar Kereste, müşteri memnuniyeti ilkesi ile gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle ülkesi ve müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürün ve hizmetlerimize sahip çıkmak ve sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Kalite Politikamız

Gelişime ve değişen teknolojiye ayak uydurabilen, müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen, müşterilerimizin talep ve beklentilerini tam olarak karşılayabilmek, sektör için değişen tüm koşullara uyum sağlayarak, kalite yönetim sistemimizden ve teknik gerekliliklerden ödün vermeden, mesleki etik kurallarına saygılı olarak, firmamızı  sektörün liderleri arasına sokmak ve kalite yönetim sistemimizin şartlarına uyarak sistemimizi sürekli iyileştirmek kalite politikamızdır.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı, entegre orman ürünleri ve hizmet anlayışı ile, önümüzdeki yıllar içerisinde Türkiye içerisinde düzenli bir büyüme hedefi ile güçlü müşteri taleplerini her ölçekte tam olarak karşılayabilen bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizle yapılan sözleşmelerimiz dahilinde, taahhüt etmiş olduğumuz ürünleri, talep edilen standartlar içinde entegre orman ürünleri anlayışı ile öngörülen bütçe ve süre içerisinde tamamlayarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılayan kalıcı bir memnuniyet yaratmaktır.

Daima Hizmet

Üstün kalite, disiplinlinli çalışma anlayışımızla Daima hizmet vermekteyiz. Kereste çeşitleri için doğru adres.

ZAMANINDA TESLİMAT

Verdiğiniz siparişler uzman kadromuz tarafından zamanında, eksiksiz olarak teslim ilkesiyle çalışmaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyip, müşterilerimizin talep ve beklentilerini tam olarak karşılamaktayız.

HESAPLI

Sipariş vereceğiniz bütün ürünler toptan fiyatıyla sunulmakta olup, piyasaya göre daha uygun ve kalitelidir.


Bizlere aşağıdaki bilgilerle ulaşabilirsiniz

Güneşevler Mah. 8. Cadde No:41-43 Altındağ / ANKARA

0312 349 29 78