Ladin Kereste

Ladin kerestesi ülkemizde birçok alanda yoğun talebi olan bir üründür. Genellikle marangozluk işleri ve doğramalarda, kutu ve sandık yapımında müzik aletlerinde, tel direği, maden direği, ambalaj ve kağıt, lif odunu, kontrplak yapımında, gemi direği yapımlarında kullanılır.
 
Kerestesi Köknar kereste den daha sarı ve parlaktır. Esnek ve mukavemeti fazladır. Rutubete dayanıklıdır. Her türlü yapı işinde, döşemelerde, merdivenlerde çok kullanılır. Cilâ kabul ettiğinden mobilya işlerinde de tercih edilir. Sanayide kontrplak ve kibrit çöpü imalinde, kâğıt ve sunî ipek elde etmede geniş kullanılma sahaları vardır.
 
Çınarlar Kereste olarak sizlere sunduğumuz, hem kaliteli hem uygun fiyatlı Ladin kerestesini hava kurusu ve fırın kurusu olarak birinci, ikinci ve üçüncü kalitede temin edebilirsiniz. Kalınlıkları 5cm, 6cm, ve 10 cm, boyları 3m, 4m ve 6m’ dir.
 
Türkiye’ye, gerek doğu avrupa gerekse rusya dan anlaşmalı olduğumuz kereste fabrikaları aracılığı ile, gelen Ladin kerestesini, ister standart ithalat kalınlıklarımız ve muhtelif enlerde, istersenizde projelerinize uygun ölçülerde rekabetçi kereste fiyatları ile temin edebiliriz.
 

Ladin Kereste İÇİN ONLİNE TEKLİF İSTEYİN

İstemiş olduğunuz her çeşit ürüne, ölçülerinizi ve iletmek istediğiniz diğer bilgilerle online teklif isteyebilirsiniz. Online teklifimiz ücretsiz olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Online Teklifin Avantajları

ONLİNE TEKLİF FORMU

Bizlere aşağıdaki bilgilerle ulaşabilirsiniz

Güneşevler Mah. 8. Cadde No:41-43 Altındağ / ANKARA

0312 349 29 78